My Favorite Movies
| legoboy1990's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 2 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 3 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 6 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 7 |
Merlin 1998, PG) |
|
| 8 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 12 |
We Were Soldiers 2002, R) |












