My Favorite Movies
| LegendLove's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 4 |
The Abandoned 2007, R) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Manson Family Movies 1984, Unrated) |
|
| 8 |
Avenue Montaigne (Fauteuils d'orchestre) (Orchestra Seats) 2006, PG-13) |
|
| 9 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Immortal Beloved 1994, R) |
|
| 11 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 13 |
I Think I Love My Wife 2007, R) |
|
| 14 |
The House of the Spirits 1993, R) |
|
| 15 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 16 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Premonition 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Stuck in the Suburbs 2004, Unrated) |
|
| 20 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 21 |
Meet the Robinsons 2007, G) |
|
| 22 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Efter brylluppet (After the Wedding) 2006, R) |
|
| 24 |
The Host (Gwoemul) 2006, R) |
























