My Favorite Movies
| leeanimeps3ID's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Casshern 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Dune 1984, PG-13) |
|
| 3 |
Dune 2002, Unrated) |
|
| 4 |
Children of Dune , Unrated) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Neon Genesis Evangelion - Platinum: The Complete Collection 2005, G) |
|
| 10 |
Kaze no tani no Naushika (Nausicaa of the Valley of the Wind) (Warriors of the Wind) 1984, PG) |
|
| 11 |
My Neighbor Totoro 1988, G) |
|
| 12 |
Macross 2 1992, PG) |
|
| 13 |
Cowboy Bebop - Session 1 2000, Unrated) |
|
| 14 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Battle Royale 3D 2001, Unrated) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Ghost in the Shell 1996, R) |
|
| 21 |
Dolls 1987, R) |
|
| 22 |
Care Bears Movie II: A New Generation 2003, G) |






















