Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lee1981's Rating My Rating
1
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
2
Practical Magic 1998,  PG-13)
3
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
Just as good as the first
4
Murder by Numbers 2002,  R)
5
The Lake House 2006,  PG)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
well wht can say thy just get better.
7
28 Days 2000,  PG-13)
8
Speed 1994,  R)
9
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Another one of my favs.
11
Underworld 2003,  R)
Underworld
Excellent film,one of my favs.
12
The Break-Up 2006,  PG-13)
13
Click 2006,  PG-13)
Click
great funny film and kate bekinsdale gorgeous mmm
14
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
15
Interview with the Vampire 1994,  R)
16
The Covenant 2006,  PG-13)
17
V for Vendetta 2006,  R)
V for Vendetta
Was a really good film,and natlie portman gorgeous:)
18
Premonition 2007,  PG-13)
Premonition
This was another good film with the amazing sndra bullock in it.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments