My Favorite Movies
| ledgme's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 4 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 5 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 6 |
The Three Musketeers 1993, PG) |
|
| 7 |
Father of the Bride 1991, PG) |
|
| 8 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 9 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 11 |
Princess of Thieves 2001, Unrated) |











