My Favorite Movies
All Horror Movies!!! except for 4.
| Leash23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 2 |
Hostel 2006, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 4 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Cursed 2004, PG-13) |
|
| 6 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Leprechaun 1993, R) |
|
| 10 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 11 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 12 |
8 Mile 2002, R) |












