My Favorite Movies
its an dance film wich i like and i love the dancing aswell.
| leanneday94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie 1999, R) |
|
| 11 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |











