My Favorite Movies
| Leana25's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hidalgo 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Yu-Gi-Oh! - The Movie (Yûgiô: Gekijô-ban) 2004, PG) |
|
| 4 |
Fainaru fantajî X (Final Fantasy X) 2001, Unrated) |
|
| 5 |
Final Fantasy - Unlimited (TV SHOW) 2001, Unrated) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Blade 1998, R) |
|
| 10 |
Blade II 2002, R) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 13 |
Underworld 2003, R) |
|
| 14 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 15 |
Constantine 2005, R) |
|
| 16 |
Pokemon - Mewtwo Returns 1997, Unrated) |
|
| 17 |
Pokemon - The Movie 2000 2000, G) |
|
| 18 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999, G) |
|
| 19 |
Pokemon 3: The Movie 2001, G) |
|
| 20 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 21 |
The Swan Princess 1994, G) |
|
| 22 |
The Swan Princess II: Escape from Castle Mountain 1997, G) |
|
| 23 |
The Swan Princess III: The Mystery of the Enchanted Kingdom 1998, G) |
|
| 24 |
Thumbelina 1994, G) |
























