My Favorite Movies
| leadsinger35's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 2 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 3 |
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989, PG) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 7 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 10 |
A Wrinkle in Time 2003, PG) |










