My Favorite Movies


  leach187's Rating My Rating
1
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
2
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
3
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
4
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
5
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990,  R)
6
Texas Chainsaw Massacre: A Family Portrait 1988,  Unrated)
7
The Texas Chainsaw Massacre - The Next Generation (The Return of the Texas Chainsaw Massacre) 1994,  R)
8
Hollywood Chainsaw Hookers 1988,  R)
9
Terror Firmer 1999,  R)
10
Evil Dead 2 1987,  R)
11
Army of Darkness 1993,  R)
12
The Evil Dead 1981,  R)
13
Evil Dead Trap 1988,  Unrated)
14
See No Evil 2006,  R)
15
Wishmaster 2: Evil Never Dies 1999,  R)
16
Resident Evil 2002,  R)
17
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
18
Friday the 13th 1980,  R)
19
Friday the 13th Part 2 1981,  R)
20
Friday the 13th Part 3 1982,  R)
21
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004,  R)
22
Friday the 13th, Part V - A New Beginning 1985,  R)
23
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986,  R)
24
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988,  R)
25
Friday the 13th - The Final Chapter 1984,  R)
26
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993,  R)
27
Freddy vs. Jason 2003,  R)
28
Freddy Got Fingered 2001,  R)
Freddy Got Fingered
funny as a motherfucker
29
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
30
The Hills Have Eyes 2006,  R)
31
The Hills Have Eyes 1977,  R)
The Hills Have Eyes
watch this movie first and then the remake, it's just about the same, word for word
32
The Hills Have Eyes, Part 2 1985,  R)
33
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
34
Hostel 2006,  R)
35
Hostel: Part II 2007,  R)
36
Wolf Creek 2004,  R)
37
Cataclysm (The Nightmare Never Ends) (Satan's Supper) 1981,  R)
38
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
39
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
40
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
41
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
42
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
43
Wes Craven's New Nightmare 1994,  R)
44
Night of the Demon 1980,  Unrated)
45
Night of the Demons III (Demon House) 1997,  R)
46
Tank Girl 1995,  R)
Tank Girl
this movie waas fucking great son.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments