Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lbrown1029's Rating My Rating
1
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
2
Love Jones 1997,  R)
3
Just My Luck 2006,  PG-13)
4
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
5
Happy Feet 2006,  PG)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
8
Superman 1978,  PG)
Superman
I love Superman
9
Superman Returns 2006,  PG-13)
10
Superman II 1981,  PG)
11
Superman III 1983,  PG)
12
Batman Begins 2005,  PG-13)
13
Uptown Girls 2003,  PG-13)
14
Bad Boys 1995,  R)
15
Bad Boys II 2003,  R)
16
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
17
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
18
Miami Vice 2006,  R)
19
Just Married 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments