My Favorite Movies


  1. LBCChica
  2. Gigi

Movies I can watch over & over & over & over.....and over again! =)

  LBCChica's Rating My Rating
1
Gia 1998,  R)
2
GoodFellas 1990,  R)
3
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
4
The Godfather 1972,  R)
5
Girl, Interrupted 1999,  R)
6
Bad Education (La Mala educación) 2004,  NC-17)
7
Scarface 1983,  R)
8
Blow 2001,  R)
9
Volver 2006,  R)
10
Prey for Rock & Roll 2003,  R)
11
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
12
Original Sin 2001,  R)
13
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
All About My Mother (Todo Sobre Mi Madre) 1999,  R)
16
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
17
Taking Lives 2004,  R)
18
Twilight 2008,  PG-13)
19
A Christmas Story 1983,  PG)
20
Moonstruck 1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments