My Favorite Movies
| Lavar2236's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dreams of Dust (Reves de Poussiere) (Buried Dreams) 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Lycanthropus (Werewolf in a Girls' Dormitory) (Monster Among the Girls) (I Married a Werewolf ) 2005, Unrated) |
|
| 3 |
Girls Will Be Girls 2002, R) |
|
| 4 |
The Boys & Girls Guide to Getting Down 2007, R) |
|
| 5 |
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie 2006, G) |
|
| 6 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 7 |
5ive Girls 2006, Unrated) |
|
| 8 |
Shanghai Dreams (Qinghong) 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Kamikaze Girls 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Gaea Girls 2000, Unrated) |
|
| 11 |
Dortoir des Grandes (Inside a Girls' Dormitory) 1953, Unrated) |
|
| 12 |
Baby Take a Bow 1934, PG) |
|
| 13 |
The Ox-Bow Incident 1943, Unrated) |
|
| 14 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |













