My Favorite Movies
| laurynrw's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sunshine 2007, R) |
|
| 2 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 5 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Night Watch (Nochnoi Dozor) 2004, R) |
|
| 7 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 8 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 9 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 10 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 11 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Hard Candy 2005, R) |
|
| 13 |
East Is East 1998, R) |
|
| 14 |
The Lion King 1994, G) |














