My Favorite Movies
| lauritadays's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 6 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 8 |
Scooby-Doo on Zombie Island 1998, Unrated) |
|
| 9 |
Spy Kids 2001, PG) |
|
| 10 |
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002, PG) |
|
| 11 |
Spy Kids 3-D - Game Over 2003, PG) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |












