Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lauret89's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
2
Anger Management 2003,  PG-13)
3
Romy and Michele's High School Reunion 1997,  R)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
5
Billy Madison 1995,  PG-13)
6
Liar Liar 1997,  PG-13)
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
8
The Best Man 1999,  R)
9
Life 1999,  R)
10
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
11
Big Daddy 1999,  PG-13)
12
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
13
Thirteen 2002,  R)
14
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments