My Favorite Movies
| laurahanney's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Walk the Line 2005, PG-13) |











