My Favorite Movies
| lauraenshaie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 4 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Sissi - Schicksalsjahre einer Kaiserin 1957, Unrated) |
|
| 6 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Mona Lisa Smile 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |










