Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  laurachofi's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Gladiator 2000,  R)
3
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
My Best Friend's Wedding
this movie is super older!!!
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Shrek 2001,  PG)
Shrek
it was funny to watch this movie!!!
6
Troy 2004,  R)
Troy
k mejor k ver a brad pitt!!! jajaja, being serious this movie is so freakin cool!!! i love it!
7
Legends of the Fall 1994,  R)
8
Seven Years in Tibet 1997,  PG-13)
Seven Years in Tibet
huaah!!!
9
Confessions of a Dangerous Mind 2002,  R)
Confessions of a Dangerous Mind
interesting!!
10
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
Catch Me If You Can
kind of cool!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments