My Favorite Movies
| laura065's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |










