Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  latinlova87's Rating My Rating
1
Wanted 2008,  R)
2
American Pie 1999,  R)
3
American Pie 2 2001,  R)
4
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
5
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
6
Freedom Writers 2007,  PG-13)
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
8
Bedtime Stories 2008,  PG)
9
The Longest Yard 2005,  PG-13)
10
Click 2006,  PG-13)
11
You Don't Mess with the Zohan 2008,  PG-13)
12
Anger Management 2003,  PG-13)
13
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
14
Big Daddy 1999,  PG-13)
15
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
16
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)
17
The Waterboy 1998,  PG-13)
18
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
19
Billy Madison 1995,  PG-13)
20
Little Nicky 2000,  PG-13)
21
Spanglish 2004,  PG-13)
22
Reign Over Me 2007,  R)
23
Donnie Darko 2001,  R)
24
Death Note (Desu nôto) 2006,  Unrated)
25
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007,  Unrated)
26
Transporter 2 2005,  PG-13)
27
Hot Fuzz 2006,  R)
28
Shaun of the Dead 2004,  R)
29
Kung Fu Panda 2008,  PG)
30
Shark Tale 2004,  PG)
31
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
32
Girl, Interrupted 1999,  R)
33
Original Sin 2001,  R)
34
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
35
Dogma 1999,  R)
36
Clerks II 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments