My Favorite Movies


  laryntorres's Rating My Rating
1
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
2
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
3
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
4
Beauty and the Beast 1991,  G)
5
Freaky Friday 2003,  PG)
6
Nim's Island 2008,  PG)
7
Knocked Up 2007,  R)
8
Grease 1978,  PG)
9
Toy Story 2 1999,  G)
10
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
11
Bring It On 2000,  PG-13)
12
Speed 1994,  R)
13
Deep Impact 1998,  PG-13)
14
The Fifth Element 1997,  PG-13)
15
Jackass - The Movie 2002,  R)
16
Employee of the Month 2006,  PG-13)
17
Batman 1989,  PG-13)
18
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
19
The Pink Panther 2006,  PG)
20
I, Robot 2004,  PG-13)
21
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
22
Step Brothers 2008,  R)
23
The Marine 2006,  PG-13)
24
Next 2007,  PG-13)
25
Liar Liar 1997,  PG-13)
26
The Eye 2008,  PG-13)
27
Saw 2004,  R)
28
Toy Story 1995,  G)
29
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
30
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay 2008,  R)
31
Shutter 2008,  PG-13)
32
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
33
The Lion King 1994,  G)
34
Back to the Future 1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments