My Favorite Movies
| Larisssa's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Untraceable 2008, R) |














