My Favorite Movies
| larelleread1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Muriel's Wedding 1994, R) |
|
| 2 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 3 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 4 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 7 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 8 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 9 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Uncle Buck 1989, PG) |










