My Favorite Movies
| larastrachan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 3 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Riding in Cars with Boys 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
Old School 2003, R) |
|
| 10 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 11 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 12 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Cold Mountain 2003, R) |
|
| 17 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 18 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 19 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Trust the Man 2006, R) |




















