Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lanz92's Rating My Rating
1
Eragon 2006,  PG)
Eragon
sucha gwd movie
2
The Holiday 2006,  PG-13)
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
high school musical was very enjoyable and i loved the songs
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
a very funny movie about getting revenge
5
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
a very entertaining movie
6
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
Excellent!!!
7
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
i thouht it was very sweet with a very sad ending
8
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
a very nice movie where a girl finds herself
9
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
a very nice movie where she finds true love after finding herself LOL
10
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
11
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
such a good movie
12
Summer '04 (Sommer '04) 2006,  Unrated)
13
Princess Protection Program 2009,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments