My Favorite Movies


  langgingmahal's Rating My Rating
1
Nearing Grace 2005,  R)
2
Saving Face 2004,  R)
3
Annapolis 2006,  PG-13)
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
5
Whatever It Takes 2000,  PG-13)
6
She's the Man 2006,  PG-13)
7
Bring It On 2000,  PG-13)
8
Take the Lead 2006,  PG-13)
9
Step Up 2006,  PG-13)
10
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
11
The Invisible Circus 2001,  R)
12
D.E.B.S. 2004,  PG-13)
13
Imagine Me & You 2005,  R)
14
Legally Blonde 2001,  PG-13)
15
Ice Princess 2005,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments