My Favorite Movies
| lanee200's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
















