My Favorite Movies


  lancool87's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
2
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
3
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
The Lord of the Rings 1978,  PG)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments