My Favorite Movies
| lamarridley2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Prozac Nation 2005, R) |
|
| 2 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 3 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 4 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 5 |
Clerks 1994, R) |
|
| 6 |
Underworld 2003, R) |
|
| 7 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 8 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Uncovered 1994, R) |
|
| 10 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 15 |
Open Your Eyes (Abre los ojos) (Permanent Midnight) 1997, R) |















