My Favorite Movies
| lalasluvly's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 7 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 8 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 9 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 10 |
Domino 2005, R) |
|
| 11 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 13 |
Into the Wild 2007, R) |
|
| 14 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 16 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
















