Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  laladiva2000's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
X-Men 2000,  PG-13)
7
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
8
Fantastic Four 2005,  PG-13)
9
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
I thought it was a great movie and can't wait till the next one!
10
A Knight's Tale 2001,  PG-13)
11
Date Movie 2006,  PG-13)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
Shark Tale 2004,  PG)
14
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
15
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
16
The Crow: City of Angels 1996,  R)
17
Queen of the Damned 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments