My Favorite Movies
| lainydavies's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 2 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 3 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 4 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 5 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 6 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 7 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 8 |
Urban Legend 1998, R) |
|
| 9 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 10 |
Gothika 2003, R) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Grudge 2004, PG-13) |












