Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  laila0's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
4
Pride and Prejudice 2005,  PG)
5
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998,  G)
6
Lady and the Tramp 1955,  G)
7
Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure 2001,  G)
8
The Scarlet Pimpernel 1982,  Unrated)
The Scarlet Pimpernel
this movie is HI-larious
9
Black Beauty 1994,  G)
Black Beauty
saddest movie ever
10
Spirit - Stallion of the Cimarron 2002,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments