My Favorite Movies


  laiaqua2005's Rating My Rating
1
Twilight Zone: The Movie 1983,  PG)
Twilight Zone: The Movie
good movie and i love watching it.
2
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
Pokemon 3: The Movie
good fot the kids
3
Highlander: The Search for Vengeance 2007,  Unrated)
Highlander: The Search for Vengeance
Good movie
4
The Last Supper 1996,  R)
The Last Supper
Really a good movie
5
'Tis Autumn - The Search For Jackie Paris 2005,  Unrated)
'Tis Autumn - The Search For Jackie Paris
Nice movie
6
Ears, Open. Eyeballs, Click. 2004,  Unrated)
Ears, Open. Eyeballs, Click.
Good movie
7
Snoop Dogg's Hood of Horror 2006,  R)
Snoop Dogg's Hood of Horror
nice movie
8
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997,  G)
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin
Good movie
9
In Search of the Castaways 1962,  G)
In Search of the Castaways
IT's really a nice movie
10
Search and Destroy 1995,  R)
Search and Destroy
Good movie
11
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman 2000,  Unrated)
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman
Good movie
12
The Search for Nazi Gold 2006,  Unrated)
The Search for Nazi Gold
Good movie
13
Star Trek III - The Search for Spock 1984,  PG)
Star Trek III - The Search for Spock
Good movie for the kids.u will enjoy it watching
14
Murder in the Heartland: The Search for Video X 2003,  Unrated)
Murder in the Heartland: The Search for Video X
Good movie
15
The Search for the Evil One (He Lives) 1967,  Unrated)
The Search for the Evil One (He Lives)
Good movie
16
The Search 1948,  Unrated)
The Search
Good movie
17
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
Good movie
18
Ultimate Avengers: The Movie 2006,  PG-13)
Ultimate Avengers: The Movie
Good movie
19
Dreamer: The Movie 2005,  Unrated)
Dreamer: The Movie
Good movie
20
The Even Stevens Movie 2003,  G)
The Even Stevens Movie
Good movie
21
The Last Movie 1971,  R)
The Last Movie
Nice movie
22
Silent Movie 1976,  PG)
Silent Movie
Its amazing movie
23
My Little Pony: The Movie 1986,  G)
My Little Pony: The Movie
Good movie
24
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
nice movie
25
Sydney White 2007,  PG-13)
Sydney White
its really amazing story
26
Fred Claus 2007,  PG)
Fred Claus
I'm sure this a good movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments