My Favorite Movies
| laenmorada02's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 12 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 13 |
Angela's Ashes 1999, R) |
|
| 14 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Wassup Rockers 2006, R) |
















