My Favorite Movies


  ladytrixta's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
The Princess Diaries 2001,  G)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
4
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
5
Last Dance 1996,  R)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
7
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
8
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
9
Ice Princess 2005,  G)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
11
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
12
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
13
Spirit - Stallion of the Cimarron 2002,  G)
14
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
15
The Girl Next Door 2004,  R)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
Honey 2003,  PG-13)
18
She's the Man 2006,  PG-13)
19
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
20
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
21
Ghost 1990,  PG-13)
22
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
23
Big Fat Liar 2002,  PG)
24
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
25
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
26
50 First Dates 2004,  PG-13)
27
What a Girl Wants 2003,  PG)
28
A Cinderella Story 2004,  PG)
29
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
30
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
31
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
32
Hitch 2005,  PG-13)
33
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
34
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
35
Legally Blonde 2001,  PG-13)
36
Pretty Woman 1990,  R)
37
The Hot Chick 2002,  PG-13)
38
Are We There Yet? 2003,  PG)
39
40 Days and 40 Nights 2002,  R)
40
Agent Cody Banks 2003,  PG)
41
Last Holiday 2006,  PG-13)
42
All You've Got 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments