My Favorite Movies
| ladytondamic's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 5 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Fighting Temptations 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Carmen - A Hip Hopera 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 9 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Meet the Browns 2004, Unrated) |
|
| 13 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |













