My Favorite Movies


  1. ladyred2988
  2. LESLIE

Give list a short description

  ladyred2988's Rating My Rating
1
Teaching Mrs. Tingle 1999,  PG-13)
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
3
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
4
You Got Served 2004,  PG-13)
5
American History X 1998,  R)
6
Shrek 2001,  PG)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
Shrek the Third 2007,  PG)
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
11
Honey 2003,  PG-13)
12
Fight Club 1999,  R)
13
Meet the Robinsons 2007,  G)
Meet the Robinsons
GREAT FAMILY MOVIE
14
Sex and the City 2008,  R)
Sex and the City
the movie was everything i expected and a little more. i knew mr. big would mess it up.lol
15
Saturday Night Live: The Best of Adam Sandler 1999,  Unrated)
16
Click 2006,  PG-13)
17
What Happens in Vegas 2008,  PG-13)
What Happens in Vegas
I really enjoyed this movie. I think everyone who like chick flicks will like this one. Its so funny.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments