Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  LADYNIGHTROAD's Rating My Rating
1
Trinity Blood 2005,  Unrated)
2
Twilight 2008,  PG-13)
3
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
4
Underworld 2003,  R)
5
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
CANT WAIT 4 SURPISE
6
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
7
Vampire Hunter D - Bloodlust 2000,  R)
8
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
Bram Stoker's Dracula
LOVELY
9
The Lost Boys 1987,  R)
10
Lost Boys: The Tribe 2008,  R)
11
Once Bitten 1985,  PG-13)
12
Blood - The Last Vampire 2001,  Unrated)
Blood - The Last Vampire
COOL ANIME
13
Dracula - Dead and Loving It 1995,  PG-13)
Dracula - Dead and Loving It
VERY FUNNY
14
Dracula 2000 2000,  R)
Dracula 2000
DIFFERENT
15
Dracula II: Ascension 2003,  R)
16
Dracula 3 - Legacy 2004,  R)
17
Vampires 1998,  R)
18
Dracula 3000 2004,  R)
19
Tales from the Crypt Presents: Bordello of Blood 1996,  R)
Tales from the Crypt Presents: Bordello of Blood
COOL TWIST
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
IT ROCKS
21
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
A PIRATE LIFE 4 ME
22
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
CANT WAIT 4 THE SUPRISE..LOL.
23
Pirates of the Caribbean 4 2012,  Unrated)
24
The Crow - Wicked Prayer 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments