My Favorite Movies
| LadyCelica's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 2 |
Some Like It Hot 1959, Unrated) |
|
| 3 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 4 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 5 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 6 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 7 |
Sin City 2005, R) |
|
| 8 |
Four Rooms 1995, R) |
|
| 9 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 10 |
Superman II 1981, PG) |










