Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lady4eva's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
LOVE IT!!!! one of ma favourites!!
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
I LOVE THIS TOO!!!! THE DOGS BALLS AGAIN!!
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
love it! love the songs!
4
Saw II 2005,  R)
Saw II
like it!! but i can't watch it all of it, becoz i cringe!!
5
Saw 2004,  R)
Saw
like it!
6
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
propa funni!
7
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
ain't seem it but do want to
8
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
love it!!! funny as helll (i swear i didn't touch no little kids!)
9
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
propa funni to!
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
seen it! loved it, but it did make me cry!
11
Grease 1978,  PG)
Grease
thats a true classic!
12
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
love it!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments