Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ladollyvitaxo's Rating My Rating
1
House of 1000 Corpses 2002,  R)
2
The Devil's Rejects 2005,  R)
3
Saw 2004,  R)
4
Halloween 1978,  R)
5
Halloween 2007,  R)
6
Friday the 13th 2009,  R)
7
28 Days Later 2002,  R)
8
Suspiria 1977,  R)
Suspiria
This is, hands down, the prettiest horror movie I have ever seen.
9
Death Bed: The Bed That Eats 1977,  R)
10
Freddy vs. Jason 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments