My Favorite Movies


  lachicasycc's Rating My Rating
1
28 Weeks Later... 2007,  R)
2
Halloween 1978,  R)
3
The Shrink is In 2001,  R)
4
Minority Report 2002,  PG-13)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
this movie is a great classical
6
School of Rock 2003,  PG-13)
7
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
8
1408 2007,  PG-13)
9
Accepted 2006,  PG-13)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
50 First Dates 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments