My Favorite Movies
| l1nz16999's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 3 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 5 |
Sister Act 2: Back in the Habit 1993, PG) |
|
| 6 |
Oliver Twist 1997, Unrated) |
|
| 7 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 1984, Unrated) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |













