Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Kyosgirl's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
2
The Little Mermaid 1989,  G)
The Little Mermaid
My all time favourite Disney movie
3
Van Helsing 2004,  PG-13)
4
Eragon 2006,  PG)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
7
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
8
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Love It!!
9
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
Such a beautiful story
10
Underworld 2003,  R)
11
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
12
Die Hard 1988,  R)
13
The Lake House 2006,  PG)
14
Pay It Forward 2000,  PG-13)
15
Runaway Bride 1999,  PG)
16
City of Angels 1998,  PG-13)
17
What Women Want 2000,  PG-13)
What Women Want
Brilliant!!
18
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
19
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
Fantastic!
20
Bicentennial Man 1999,  PG)
21
Shrek 2001,  PG)
22
She's the Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments