My Favorite Movies


  kymora2008's Rating My Rating
1
ATL 2006,  PG-13)
2
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
3
Dreamgirls 2006,  PG-13)
4
First Sunday 2008,  PG-13)
5
The Family That Preys 2008,  PG-13)
6
Obsessed 2009,  PG-13)
Obsessed
beyonce did her thing!!
7
Accepted 2006,  PG-13)
8
Soul Food 1997,  R)
Soul Food
i love big mama!!!!!!!
9
This Christmas 2007,  PG-13)
This Christmas
loved every bit of the movie!!!!
10
Roll Bounce 2005,  PG-13)
Roll Bounce
i love bow wow and khleo thomas!!!!!
11
Shrek the Halls 2007,  G)
Shrek the Halls
i love shrek!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments