My Favorite Movies
| kylie946's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 3 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 4 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Crow 1994, R) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 9 |
Scarface 1983, R) |
|
| 10 |
Crank 2006, R) |
|
| 11 |
Beaches 1988, PG-13) |











