Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Kyles770's Rating My Rating
1
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
My goodness! THis is a really good movie and it has a good storyline.
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
Loved it! the dancing was good the singing was awesome and the acting was excellent
3
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
4
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
5
White Chicks 2004,  PG-13)
6
Shrek 2 2004,  PG)
7
Take the Lead 2006,  PG-13)
8
Step Up 2006,  PG-13)
9
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
10
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
It was so funny
11
Sleepover 2004,  PG)
12
What a Girl Wants 2003,  PG)
13
Rat Race 2001,  PG-13)
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
16
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
17
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
18
Freaky Friday 2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments