My Favorite Movies
| kydeer2002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lords of Flatbush 1974, PG) |
|
| 2 |
The Wanderers 1979, R) |
|
| 3 |
The Warriors 1979, R) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 6 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 7 |
Maverick 1994, PG) |
|
| 8 |
Mad Max 1979, R) |
|
| 9 |
Payback 1999, R) |
|
| 10 |
Bird on a Wire 1990, PG-13) |










